На порядку денному – співпраця з «Sikorsky Challenge Україна».

7 червня цього року відбулась зустріч із представниками Всеукраїнської Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Україна» (SCU) – відкритої інноваційної екосистеми, що об’єднує інституції країни, зацікавлені у розвитку української інноваційної економіки: університети, наукові установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-компанії, фонди і громадські організації.

У заході взяли участь керівниця Всеукраїнської Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Україна» Інна Малюкова, заступник директора Інноваційного Холдингу «Сікорскі Челендж» Сергій Сергієнко, директорка Центру «Агенти змін» ПНУ, доцентка кафедри фінансів Світлана Кропельницька, директор Наукового парку «Прикарпатський університет» Роман Бубна, завідувач кафедрою фізики і хімії твердого тіла, професор Любомир Никируй, фахівчиня Центру «Агенти змін» ПНУ, доцентка кафедри фінансів Тетяна Мигович.

У ході зустрічі обговорили питання потенційної співпраці у розбудові інноваційної екосистеми України на даний час та у період післявоєнної відбудови, спільного розвитку інноваційного підприємництва та практики запуску стартап-компаній з урахуванням світових тенденцій та українських реалій. Також обговорили потенційні можливості участі студентської молоді, аспірантів та інших зацікавлених представників Прикарпатського національного університету у XII Конкурсі інноваційних стартап проєктів Sikorsky Challenge 2023 та представленні своїх проєктів на одному з найголовніших щорічних заходів у сфері інноватики України в рамках Міжнародного Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023» (https://www.sikorskychallenge.com/startup-contest/), який проходитиме у жовтні 2023 року.