Науковий парк та Благодійний фонд «Українська єдність» започаткували співпрацю

26 квітня 2023 року Генеральний директор Наукового парку «Прикарпатський університет» Роман Бубна та Керівник Благодійного фонду «Українська єдність» Людмила Прощук уклали Меморандум про співпрацю між очолюваними ними установами.

Меморандум передбачає:  моніторинг та підготовку спільних проектів для участі у перспективних вітчизняних та міжнародних грантових конкурсах; організацію та фінансування проведення конкурсів стартапів, креативних ідей для студентів і науковців; регулярні консультації та обмін інформацією щодо перспективних проектів в галузі популяризації суспільно корисних наукових розробок.

Домовилися також здійснювати постійний обмін інформацією про організацію заходів, котрі можуть становити спільний інтерес для співробітництва.