Співпрацю з румунськими друзями скріплено угодами!

20 липня ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда зустрівся із примарем (головою) Сomunа Вistra (комуна румунського повіту Марамуреш) Василем Дучуком (Vasile Duciuc) та головою Громадської організації «Карпатський мистецький Фонд» (Закарпаття, Україна) Ігорем Іванківим.

У ході зустрічі було підписано угоди про наукову та освітню співпрацю. Вони реалізовуватимуться з метою взаємовигідного розвитку наукового та інноваційного потенціалу сторін. Планується участь у спільних наукових, інноваційних та транскордонних проєктах, а також реалізація програм академічних обмінів.

Ініціаторами та активними учасниками зазначеної зустрічі виступили декан факультету туризму ПНУ Володимир Великочий та генеральний директор ТОВ «Науковий парк «Прикарпатський університет» Роман Бубна.