Дієва допомога Спаській громаді у налагодженні міжнародного співробітництва

На виконання Угоди про співпрацю між Прикарпатським національним університетом та Спаською ОТГ 22 травня цього року нами було організовано робочу поїздку до румунського селища Бістра делегації Спаської територіальної громади.  У поїздці взяв участь генеральний директор ТзОВ «Науковий парк «Прикарпатський Університет» Роман Бубна.

У ході переговорів з румунськими партнерами сторони обговорили напрями розвитку взаємовигідного співробітництва, реалізацію перспективних спільних проектів та можливості обміном досвіду в  галузі культури, туризму, охорони навколишнього середовища, безпеки, медицини, освіти та спорту.

За підсумками проведеної роботи голова Спаської ОТГ Микола Медвідь підписав разом з головою Комуни Бістра (Румунія) Васілє Дучуком Угоду про співпрацю.